Про це він розповів у програмі «Різні люди».

«Перед тим, як йти в армію, краще доволі довго думати, чи потрібно воно. Армія не для всіх, не всі люди для неї створені і не всім потрібно туди, я думаю», - міркує Олексій Валуйський-Шаригін.

Водночас він вважає, що всім варто пройти курси тактичної медицини, навчитися стріляти і пройти базову військову підготовку. На думку гостя програми, ці речі варто знати, аби в один момент не бути в шоці з того, що відбувається навколо.

До того ж, додає військовий, навички стрільби і знання такмеду – це речі, які можуть знадобитися і у цивільному житті, допоможуть врятувати чиєсь життя або й своє.

«Курси з такмеду 3 рази пройти – це не багато часу. Це умовні 3 дні витратити на курси для цивільних, якщо ви не хочете сильно заглиблюватись. Не бачу у цьому проблеми. Піти в тир постріляти з автомата – кайф. Можете купувати зброю», - пояснює Олексій Валуйський-Шаригін.

Популярні новини зараз
Воїн ЗСУ став відомим на весь TikTok, готуючи солдатам смачніше, ніж мати вдома: можна не переживати Vodafone знайшов спосіб, як "стягнути" з українців 3000 грн за тарифом за раз: подарунок не для всіх Головне за ніч: підвищення пенсійного віку, скорочення виплат та субсидій, жорсткі штрафи для роботодавців та що буде з цінами на цибулю Важкі випробування, а потім перемога: астролог розповів про складні часи для українців
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Валуйський-Шаригін розповів, чи переходять бійці ЗСУ з російської на українську мову.

Також Знай.ua писав про те, що Валуйський-Шаригін розповів, які зміни потрібно провести в українській армії.