Про це він розповів на каналі «Дикий live».

«Я взагалі з самого початку вважав, що ця війна, якщо намагатися її якось аналізувати та класифікувати з погляду сприйняття її росіянами, то найточніше її визначення – це релігійна війна, бо це війна з якимись єретиками. Українці в очах росіян ніби зрадили їх, продали душу дияволу», - повідомив Ілля Пономарьов.

За словами гостя програми, росіянам нав'язали, що ця війна є священною, що треба рятувати українців, знищуючи всю українську націю. Як підкреслив Ілля Пономарьов, саме таке трактування війни допомагає путіну утримувати покору росіян. Крім того, зараз у росії намагаються підняти градус пропаганди, щоб підвищити мотивацію воювати.

«Мотивація продовжувати цю релігійну історію і рятувати чужі душі якось падає на тлі військових поразок. І тому новий спосіб утримувати людей у вузді – це спробувати перелицювати ось це у Велику Вітчизняну війну номер 2», - заявив Ілля Пономарьов.

Популярні новини зараз
Маєтки та квартири на сотні мільйонів: ЗМІ розкрили, чим володіє Шуфрич від забороненої ОПЗЖ Юрій Горбунов впевнений, що заслуговує на краще, як і Катя Осадча: "Як це довго" Головні помилки ексміністра Шкарлета українською мовою - говорив суржиком і "не соромився" Акула цілком проковтнула дайвера, але він вижив і розповів, як це бути всередині хижака: "Мене почало сильно трясти"
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Андрій Вігірінський повідомив, що необхідно зробити для запобігання повторному наступу росії в майбутньому.

Також Знай.ua повідомляв, що Олексій Валуйський-Шаригін розповів, які зміни потрібно провести в українській армії.