Про це він розповів на своєму каналі.

«Ці танки не прості, як і вся висока технологія сьогодні. Технології розвиваються дуже швидко. Танк цей працює на тому ж пальному, що й літаки дизельні, в ньому потужність величезна», - повідомив Гаррі Табах.

За словами американського військового, танки Abrams, які США передадуть Україні, хоч і складні в управлінні та обслуговуванні, проте українські військові зможуть їх швидко освоїти. Як підкреслив Гаррі Табах, американські фахівці часто кажуть, що українські військові швидко навчаються та вміють використовувати грамотно нове озброєння.

«Ці танки продумані, мають великий досвід, тому вони годяться. Але треба розуміти, що ці танки не прийдуть завтра, і треба розібратися, скільки часу це (постачання озброєння – Ред.) займе», - заявив Гаррі Табах.

Популярні новини зараз
Vodafone знайшов спосіб, як "стягнути" з українців 3000 грн за тарифом за раз: подарунок не для всіх У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі В Україні хочуть повернути навчання у школах двома мовами, але є нюанс: "Профільний предмет буде обов'язково" Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, військовий Святослав Дубина пояснив, чому ЗСУ зараз потрібні дрони: «Створювали б проблеми противнику».

Також Знай.ua повідомляв, що Олексій Валуйський-Шаригін розповів, які зміни потрібно провести в українській армії.