Про це він розповів на своєму каналі.

«На жаль, через війну українська економіка перебуває у катастрофічному стані. Наші величезні виробничі потужності, які існують на Сході, зруйновані, не функціонують. Економічні складнощі великі, тож без економічної допомоги наших партнерів Україні було б складно», - повідомив Олександр Кочетков.

За словами політтехнолога, американське законодавство передбачає, що, якщо якісь непрозорі процеси, які стосуються західної допомоги, проводяться в доларах, то автоматично на всі ці процеси поширюється юрисдикція Сполучених Штатів Америки.

«І у цьому сенсі створення груп – це не просто моніторинг, вивчення та якісь висновки. Тут безпосередньо здатна діяти юрисдикція США. Тобто якщо вони виявляють якісь зловживання, то вони можуть діяти абсолютно самостійно, включаючи свої механізми юридичного та судового переслідування», - заявив політтехнолог.

Популярні новини зараз
Депутат облради привітав з днем народження колегу, який помер торік: "Позитивних емоцій" Долар в обмінниках потихеньку зростає, але українців готують до гіршого: що буде з курсом у квітні Воїн ЗСУ став відомим на весь TikTok, готуючи солдатам смачніше, ніж мати вдома: можна не переживати Оформлення субсидії 2023 року: українцям доведеться повторно подавати документи
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, публіцист Олександр Новохатський розповів про шлях відновлення України: «На нас чекають інші умови».

Також Знай.ua повідомляв, що Георгій Біркадзе пояснив, як повинні були змінитися політики після 24 лютого.