Про це Олесь Доній розповів на своїй сторінці Facebook.

Вчора Олесь Доній, Павло Гай-Нижник і Микола Томенко приїхали у переяславський Університет Г. Сковороди, щоб провести презентацію книг «Сковорода і Ми» і «Українська мрія. 25 сходинок до суспільного щастя».

Олесь Доній також є упорядником обох книг, а видавець – «Саміт-книга», яке презентувало декілька примірників місцевій бібліотеці.

На самій презентації зібралося більше 200 викладачів та учнів старших класів місцевих шкіл. Відбулася жвава дискусія, хай і через повітряну тривогу виступ відбувся у бомбосховищі Університету. Окрім цього, гості з Києва побачили Музей Григорія Сковороди та заповідник «Переяслав».

Доній – автор концепції «25 сходинок до суспільного щастя», яку експерти оцінюють як осучаснення ідей Григорія Сковороди, а самого Олеся Донія – як модерний аналог Григорія Сковороди.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: підвищення пенсійного віку, скорочення виплат та субсидій, жорсткі штрафи для роботодавців та що буде з цінами на цибулю Гороскоп на тиждень з 27 березня до 2 квітня для всіх знаків Зодіаку: Козероги без негативу, Леви в мінусі, а Овни ловлять Фортуну Оформлення субсидії 2023 року: українцям доведеться повторно подавати документи Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Валуйський-Шаригін розповів, чи потрібна військова підготовка у цивільному житті.

Також Знай.ua писав про те, що Доній розповів, чому населення України поступово зменшується.