Про це він розповів на каналі Павла Себастьяновича.

За словами гостя програми, він постійно з наступу росіян 24 лютого говорив про те, що закінчення війни до смерті путіна неможливо. На думку експерта, сьогоднішній президент рф став для нас самим сатаною, поки він є, небезпека буде залишатись.

«Можемо розглядати питання, що буде після путіна. Може бути кращий керівник, ліберальний, умовний навальний. Але умовний, тому що навальний – це теж не оптимальний для України варіант із його цим бутербродом, як він називав Крим, що це не бутерброд, щоб його повертати. І умовний гірший варіант. Можемо назвати пригожина, кадирова, кого завгодно», - міркує Олесь Доній.

Водночас він звертає увагу на історію росії і зауважує, що йде не по висхідній, а нагадує синус: щойно помирав черговий диктатор, наступник і його оточення були більш ліберальними. Зокрема, у приклад ідеолог наводить Хрущова і його оточення, які, хай і теж забруднили свої руки у крові, але після смерті Сталіна мали консенсус щодо лібералізації.

«Тому для мене дивина, чому західні розвідки це не беруть до уваги і, зрештою, навіть спроб не було фізичної ліквідації путіна. Очевидно, у них є страх, що буде з ядерною зброєю після його відходу», - підсумовує Олесь Доній.

Популярні новини зараз
Воїн ЗСУ став відомим на весь TikTok, готуючи солдатам смачніше, ніж мати вдома: можна не переживати В Україні хочуть повернути навчання у школах двома мовами, але є нюанс: "Профільний предмет буде обов'язково" Важкі випробування, а потім перемога: астролог розповів про складні часи для українців Старих субсидій вже не буде: українцям показали, як зміниться допомога на оплату комуналки з 1 квітня
Показати ще

Доній – автор концепції «25 сходинок до суспільного щастя», яку експерти оцінюють як осучаснення ідей Григорія Сковороди, а самого Олеся Донія – як модерний аналог Григорія Сковороди.

Як повідомляв Знай.ua, Доній пояснив, чому просідає наш військово-промисловий комплекс.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе пояснив, чому США так сьогодні допомагають Україні.