Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

Як повідомляє експерт, сьогодні йдеться про кредит від МВФ Україні у діапазоні 15-19 мільярдів, які ми отримаємо протягом 3-4 років, а віддаватимемо за 5-10 років.

«Які я тут бачу мінуси, які я тут бачу плюси? Справа в тому, що, як тільки нам надасть МВФ гроші, це буде дзвінок для інвесторів, які будуть готові сюди вкласти гроші», - пояснює Георгій Біркадзе.

За його словами, сьогодні у нас є дуже багато програм, наприклад, програма відбудови. Також експерт нагадує, що Європейський банк реконструкції розвитку у 2022 році в часи війни дав Україні 1,7 мільярдів доларів на розвиток, вони пішли в Міністерство регіонального розвитку.

«Тому сьогодні нам потрібно, щоби ми ці гроші отримали. Нам потрібно так зване воєнне страхування, щоби ми почали отримувати ці гроші. У нас дуже багато є програм, проєктів, сьогодні йдеться про те, що десь на 400 мільйонів уже є розуміння, куди ці гроші можна буде вкласти в розвитку нашої держави», - розповідає Георгій Біркадзе.

Популярні новини зараз
Воїн ЗСУ став відомим на весь TikTok, готуючи солдатам смачніше, ніж мати вдома: можна не переживати Головне за ніч: підвищення пенсійного віку, скорочення виплат та субсидій, жорсткі штрафи для роботодавців та що буде з цінами на цибулю У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Шейтельман розповів, навіщо лавров та лукашенко поїхали в Африку.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе пояснив, чому США так сьогодні допомагають Україні.