Про це він розповів у програмі «Діалоги з Максимом Ялі».

За словами гостя програми, під час війни завжди відбувається зміна настрою. Зокрема, зазначає він, з одного боку, зрозуміло, який у всіх настрій, що Україна є, була і буде, з іншого – не можна забути про питання ціни. Як наголошує журналіст, страшно навіть думати про те, скільки насамперед людей ми втратили, не кажучи вже про матеріальні цінності.

«Це страшно, скільки російські нацисти скалічили та поламали доль. І те, що це триватиме ще якийсь чималий час, це теж усі мають зрозуміти та усвідомити. На нас чекають суворі випробування, кров та піт. І жодних інших варіантів просто немає», – стверджує Роман Цимбалюк.

Це, наголошує він, ми повинні завжди розуміти і не розслаблятися, а зайві оптимістичні посили, можливо, справді зайві та неправильні.

«Я як людина, яка знає настрої аудиторії YouTube (а без телебачення це все українське населення), і виходить, що якісь складні теми погано заходять, погані новини погано заходять, історія про піт і кров – ні, це не для нас. Набагато приємніше подивитись якийсь відосик, де наші захисники розхерачили десь росіян», - розповідає Роман Цимбалюк.

Популярні новини зараз
4-річний малюк Лео розбив українцям серця, заспівавши "Фортецю Бахмут": "Це відображення почуттів" Головне за ніч: підвищення пенсійного віку, скорочення виплат та субсидій, жорсткі штрафи для роботодавців та що буде з цінами на цибулю У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі Оформлення субсидії 2023 року: українцям доведеться повторно подавати документи
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Цимбалюк розповів, що означає рішення Заходу постачати Україні танки.

Також Знай.ua писав про те, що Шейтельман розповів, навіщо лаврів та лукашенків поїхали до Африки.