Про це він розповів на своєму каналі.

«З воєнної точки зору те, що вони (росіяни – Ред.) роблять, - це правильно, тому що вони розуміють, що українці можуть дістати. І якщо ми (США – Ред.) передамо їм (Україні – Ред.) правильну зброю, то вони дістануть», - повідомив Гаррі Табах.

За словами американського військового, якщо українським військовим вдалося дістати до захищеного аеродрому в Енгельсі, де стоять стратегічні бомбардувальники росії, то і до москви дістати, до міністерства оборони не важко. Як зазначив Гаррі Табах, кремль це розуміє і тому встановлює ППО на дахах будівель.

«Українці прорвуть їхню протиповітряну оборону. Вони (росіяни – Ред.) це усвідомлюють, тому вони таким чином намагаються захиститись. Я розумію, що вони докладають якихось зусиль, розуміючи, що як тільки Захід дасть зброю, українці її використають правильно», - заявив Гаррі Табах.

Популярні новини зараз
Популярна каша стала знову дешевою: яку ціну пропонують українські магазини Мер у росії закликає бити молодь, щоб навчити відповідати за свої слова: "У морду - це боляче" Головне за ніч: цибуля по 100 грн, нові бонуси для пенсіонерів, згибель від малярії в Україні Оля Цибульська розповіла, чому після 30 років відпадає необхідність у камасутрі: "У які б пози..."
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Георгій Біркадзе пояснив, чому США так сьогодні допомагають Україні.

Також Знай.ua повідомляв, що журналіст Роман Цимбалюк розповів, що означає рішення Заходу постачати Україні танки.