Про це він розповів у своєму блозі.

Як розповідає експерт, українське суспільство неоднорідне й війна з росією, російська окупація показала, що й у нас є відкриті колаборанти, які чекали та хотіли приходу «руского міра».

«Це представники старшого покоління, хомо радянікус, я їх так називаю. Загалом за теорією ідентичності вважається, що десь до 18 років людина – особистість, що вже сформувалася, її погляди, цінності. Радянська пропаганда була вкрай сильною», - пояснює Максим Ялі.

Тобто констатує політолог, це матриця в голові і її складно знести. До того ж, додає він, ту політику, яку українська влада проводила після 2014 року, м'яко кажучи, не всі вітали, бо багато кого буквально ламали через коліно.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: цибуля по 100 грн, нові бонуси для пенсіонерів, згибель від малярії в Україні Головні помилки ексміністра Шкарлета українською мовою - говорив суржиком і "не соромився" Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня Важкі випробування, а потім перемога: астролог розповів про складні часи для українців
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Цимбалюк заявив, що у війні на нас чекають суворі випробування, кров і піт.

Також Знай.ua писав про те, що Цимбалюк розповів, які два світи утворюються за наслідками російсько-української війни.