Про це він розповів у програмі «Діалоги з Максимом Ялі».

«Митниця. Багато обурення, що їх не кинули до в'язниці, не кинули левам, не розстріляли одразу у кабінеті, заляпавши кров'ю бланки з ПДВ, а просто звільнили з роботи», - розповідає Кирило Сазонов.

Як він пояснює, є слідство, є суд, обвинувальний висновок передається до суду, суд ухвалює вирок, але це справа не швидка.

Також експерт додає, що нехай і не можна так говорити до рішення суду, але фактично ми ж знаємо, що таке наша митниця зараз, якою вона була вчора, позавчора й до того. Тобто, констатує він, завжди так було, митниця так була створена і працювала за всіх президентів, за всіх парламентів.

«Гройсман намагався їх построїти, зробивши спеціальні сотні, які прозвали чорними, але це такий город, де загрузне будь-хто», - підсумовує Кирило Сазонов.

Популярні новини зараз
Юрій Горбунов впевнений, що заслуговує на краще, як і Катя Осадча: "Як це довго" Янукович із "Квартал 95" Олександр Пікалов показав, у якому "спецназі" перебуває: "Патруль, десь під Києвом" Акула цілком проковтнула дайвера, але він вижив і розповів, як це бути всередині хижака: "Мене почало сильно трясти" Оля Цибульська розповіла, чому після 30 років відпадає необхідність у камасутрі: "У які б пози..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Ялі розповів, як увесь цей час російська пропаганда працювала на Заході.

Також Знай.ua писав про те, що Табах розповів, чого боїться кремль.