Про це він розповів у себе у блозі.

«Безперечно, трансформація існує за ці 11 місяців. Тим паче, якщо порівнювати, на якому рівні були стосунки трохи більше року тому, коли президент Зеленський літав до Вашингтона, якщо ми оцінюємо американську пресу, як на це реагували, які були відгуки, то безумовно дуже хороша тенденція, позитивна», - констатує Максим Ялі.

Зміни, додає він, навіть колосальні, бо до цього протягом 2021 року було дуже багато критики в американських ЗМІ. І це, загалом, розповідає політолог, можна було бачити і під час минулого візиту президента Зеленського до Вашингтона, були складні переговори.

Як він зазначає, фізіогномісти могли б більше сказати, але, м'яко кажучи, не зовсім був задоволений президент Байден ходом реформ, боротьбою з корупцією, було багато зауважень.

«Але головний, я б так сказав, переломний момент стався 24 числа, 25, 26, коли президент Зеленський сказав, що йому потрібна зброя, а не таксі, відповідаючи на заклики, пропозиції евакуюватися з Києва», - наголошує Максим Ялі.

Популярні новини зараз
Долар в обмінниках потихеньку зростає, але українців готують до гіршого: що буде з курсом у квітні Акула цілком проковтнула дайвера, але він вижив і розповів, як це бути всередині хижака: "Мене почало сильно трясти" Оля Цибульська розповіла, чому після 30 років відпадає необхідність у камасутрі: "У які б пози..." Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Галлямов розповів, чому зростають обсяги військової допомоги Заходу для України.

Також Знай.ua писав про те, що Ялі пояснив, чому в Україні знайшлися люди, які посприяли російським окупантам.