Про це він розповів на своєму каналі.

«Я працював з нашими депутати з попереднього скликання. Ми намагалися якось впорядкувати там систему, яка відповідає за справедливість, систему кримінальної юстиції. І я скажу, що там є, наприклад, у Верховній Раді дуже такий професійний напрямок – Головне науково-експертне управління», - повідомив Святослав Дубина.

За словами юриста, цей орган при Верховній Раді України надає правову експертизу всім законопроектам, які обговорюються і які планують ухвалити. Як зазначив Святослав Дубина, держслужбовці, коли готують будь-який законопроект, мають прислуховуватися до аналізу й висновків цієї експертної групи.

«Вони (експерти – Ред.) моніторять усе від Конституції до кожного підзаконного акту, щоб вони не суперечили одне одному, щоб їхня концепція не суперечила нашій Конституції», - заявив Святослав Дубина.

Популярні новини зараз
Що зміниться, якщо постійно пити воду з лимоном: експеримент здивує всіх Vodafone знайшов спосіб, як "стягнути" з українців 3000 грн за тарифом за раз: подарунок не для всіх Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня Українцям виплатять по 2200 грн від ПриватБанку, але отримають їх не всі: важливі нюанси та умови
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, ідеолог Олесь Доній розповів, які соціальні гарантії повинні мати українці з окупованих територій.

Також Знай.ua повідомляв, що Кирило Сазонов розповів, чому у митниці процвітає корупція.