Про це він розповів на своєму каналі.

«Зважаючи на все, постачання важкого озброєння підкоригували плани росіян на ось цей масштабний наступ. Тобто логічно припустити, що росіяни намагатимуться зробити цей наступ до того, як масово наші західні партнери почнуть постачати сюди важке озброєння», - повідомив Борис Тизенгаузен.

За словами політтехнолога, часове вікно для наступу у росії зовсім не велике. Як зазначив Борис Тизенгаузен, вони можуть спробувати здійснити наступ лише до початку постачання важкого озброєння в Україну та до весняного потепління, коли техніка вже не зможе пересуватися.

«Але є ще один момент, який є дуже характерним для росіян. Вони страшенно люблять символізм, і цей момент – річниця з моменту оголошення путіним так званої «спеціальної військової операції» 24 лютого», - заявив Борис Тизенгаузен.

Популярні новини зараз
Маєтки та квартири на сотні мільйонів: ЗМІ розкрили, чим володіє Шуфрич від забороненої ОПЗЖ Янукович із "Квартал 95" Олександр Пікалов показав, у якому "спецназі" перебуває: "Патруль, десь під Києвом" У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі Важкі випробування, а потім перемога: астролог розповів про складні часи для українців
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політолог розповів, чи зможе Україна перейти у контрнаступ навесні.

Також Знай.ua повідомляв, що військовий Святослав Дубина розповів, завдяки чому Захід надає багато допомоги Україні: «Є результати».