Про це він розповів у програмі «Культ особистості».

На думку експерта, зараз нам потрібно передусім самим чесно зізнатися, що довоєнна модель економіки була неефективною. Водночас, зазначає він, дуже часто чути такі твердження, що ось яка у нас хороша модель економіки до війни.

«Насправді просто в порівнянні з війною будь-яка модель здається ідеальною. Зрозуміло, що навіть найнеефективніша мирна модель завжди краща за війну, тому є певні помилки, рефлексії», - пояснює Олексій Кущ.

Видужання ж нашої економіки, розповідає гість програми, розпочнеться з усвідомлення того, що це була помилкова модель, її треба руйнувати за всіма складовими, це була сировинна, рентна та корупційна модель.

«Її потрібно робити не сировинною, а орієнтованою на виробництво та генерацію додаткової вартості. Її треба робити не рентною, а заснованою на розвитку малого та середнього бізнесу, мікропідприємництва. Якщо ми говоримо про великий бізнес, це жорсткий антимонопольний контроль. Тобто треба руйнувати точки збору сировинних та корупційних рент, які формувалися у нашій економіці», - робить висновок Олексій Кущ.

Популярні новини зараз
Винен не лише коронавірус: від чого найчастіше помирають українці - МОЗ Головні помилки ексміністра Шкарлета українською мовою - говорив суржиком і "не соромився" Акула цілком проковтнула дайвера, але він вижив і розповів, як це бути всередині хижака: "Мене почало сильно трясти" Гороскоп на тиждень з 27 березня до 2 квітня для всіх знаків Зодіаку: Козероги без негативу, Леви в мінусі, а Овни ловлять Фортуну
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Доній пояснив, що нам потрібне для досягнення української мрії.

Також Знай.ua писав про те, що Бізяєв розповів, чи зможе Україна перейти у контрнаступ навесні.