Про це він розповів на своєму каналі.

«Верховна Рада України нарешті затвердила на посаду голови СБУ Василя Малюка, бо справді є результати. За всі місяці, коли генерал-майор Малюк мав приставку в.о. (виконувач обов'язків – Ред.), результати, які СБУ демонструвала, вражаючі», - повідомив Дмитро Співак.

За словами політичного діяча, сьогодні з новим керівником створюється і формується такий сучасний «Моссад» воєнного часу. Як зазначив Дмитро Співак, результативність СБУ підтверджує і соціологія, адже вперше за багато років більшість українців із довірою ставиться до СБУ.

«Сьогодні з'являються як би додаткові стимули та можливості для реалізації справжньої такої фундаментальної реформи СБУ», - заявив Дмитро Співак.

Популярні новини зараз
Акула цілком проковтнула дайвера, але він вижив і розповів, як це бути всередині хижака: "Мене почало сильно трясти" Що зміниться, якщо постійно пити воду з лимоном: експеримент здивує всіх У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі Українцям виплатять по 2200 грн від ПриватБанку, але отримають їх не всі: важливі нюанси та умови
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Андрій Вігиринський прокоментував роботу правоохоронців зараз: «Україна може самостійно виявляти злочинців».

Також Знай.ua повідомляв, що публіцист Анатолій Якименко пояснив, як змінилася система професійних ротацій в Україні: «Люди збуджені».