Про це він розповів на своєму каналі.

«Весь світ бачить поразки росії. Росія вже програла у цій війні, у великій війні, яку вона сама затіяла в Україні. І це вже всі розуміють і бачать, бо жодної з початкових цілей не було досягнуто і досягнуто вже не буде», - повідомив Дмитро Співак.

За словами політичного діяча, скоро вже рік з початку війни, а назвати цілі, яких росії вдалося досягти, назвати якісь масштабні територіальні завоювання, про які вона колись говорила, наразі неможливо. Як зазначив Дмитро Співак, окупанти були біля Києва, біля Харкова, у Херсоні, але все одно не змогли нічого завоювати завдяки ЗСУ.

«Україна воює за себе, за свою землю, за своїх близьких, за свою територію, за свою країну, за державу, за майбутнє», - додав Дмитро Співак.

Популярні новини зараз
Людам, Настям і Машам не дуже пощастило: які звичні для українців жіночі імена викличуть нерозуміння закордоном Воїн ЗСУ став відомим на весь TikTok, готуючи солдатам смачніше, ніж мати вдома: можна не переживати В Україні хочуть повернути навчання у школах двома мовами, але є нюанс: "Профільний предмет буде обов'язково" Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Кирило Сазонов розповів, як показують себе на фронті наші мобілізовані бійці.

Також Знай.ua повідомляв, що Руслан Бізяєв назвав головний недолік російської армії.