Про це він розповів у програмі «Розвилка».

«Китайський мирний план. Як я його назвав, салат із пекінської капусти. Цей план уже офіційно опублікований і ми вже маємо як перші офіційні коментарі, так і безліч коментарів, що це було, для чого і яка кінцева мета», - зазначає Руслан Бізяєв.

Наріжним каменем концепції Китаю, пояснює він, є спроба застовпити за собою право ключового посередника. А на це, каже експерт, є кілька причин: щоб не втратити свою вагу, щоби були враховані абсолютно всі політичні і економічні інтереси Китаю, щоб у разі продовження конфлікту Китай став запасним аеродромом для світової економіки і ключовим посередником у геополітиці.

За його словами, те, що запропонував Китай, звичайно, більшою мірою не влаштовує нікого, тому що кожна зі сторін залишається при своїй точці зору. Водночас, підкреслює політолог, це не означає, що Китай став на бік росії, вони радше ситуативні союзники, але не більше того, хай навіть із якою допомогою, обмеженою певними рамками.

«Але за це Китай відіжме у росії всі ті умови, які йому потрібні. Наразі Китайський план – це така спроба поглянути у майбутнє, а сьогодні у завтрашній день подивитися можуть не тільки лиш усі. Але сама по собі позиція Китаю, якщо вона не буде підтримана більшістю світових гравців, не буде мати успіху сьогодні», - підсумовує Руслан Бізяєв.

Популярні новини зараз
Пенсійні пільги можуть скоротити: хто втратить надбавки Що чекає на тих, хто не оновив облікові дані у ТЦК Україною пройдуть масштабні перевірки пенсіонерів: хто залишиться без виплат Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Карасьов розповів, чому росія призупинила свою участь у договорі про стратегічні озброєння.

Також Знай.ua писав про те, що Ялі розповів, чим для путіна обернеться втрата Криму.