Про це він розповів у своєму блозі.

Як зазначає експерт, українцям бракує самоусвідомлення, йдеться не лише про чужу самоідентифікацію, а про відсутність власної. Зокрема, розповідає він, окупація Криму відбулася не лише завдяки прямій агресії з боку рф, але й через те, що в українських структурах багато людей виявилися колаборантами.

«Дехто це зробив із меркантильних інтересів. Журналісти розкривають інформацію, за які кошти перебіг керівник військово-морського флоту України. Але багато хто переходив з ідейних міркувань. Яких ідейних? Вони не вважали себе українцями», - пояснює Олесь Доній.

Ідеолог підкреслює, що йдеться про людей, які усвідомлювали себе радше росіянами, аніж українцями. А відтак, констатує експерт, вони легко і просто відмовилися від українського громадянства та юрисдикції.

«Для єдності і сили держави важлива не просто територія, а щоб громадяни відчували себе спільнотою, українцями, українськими громадянами. Тому надзвичайно важлива ця теза – «Усвідом себе українцем», а не просто мати паспорт», - констатує Олесь Доній.

Популярні новини зараз
Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Головне за 19 липня: замах на Фаріон, 10 пенсій за раз, блокування операцій ПриватБанку та глюк Windows Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100% Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці
Показати ще

Доній – автор концепції «25 сходинок до суспільного щастя», яку експерти оцінюють як осучаснення ідей Григорія Сковороди, а самого Олеся Донія – як модерний аналог Григорія Сковороди.

Як повідомляв Знай.ua, Бізяєв розповів, як Китай і США намагаються сьогодні просувати свої концепції.

Також Знай.ua писав про те, що Доній розповів, чому українці не вміють боротися за свої соціальні права та гідну зарплату.