Про це він розповів у своєму блозі.

За словами експерта, наші три Майдани були радше боротьбою за мрію та ідеали, але в цій боротьбі українці забули, що потрібно відстоювати й доволі приземлені речі, як, наприклад, свої соціальні права.

«Що в цьому зіграло свою негативну роль, потрібно аналізувати. Чому українці готові бідкатися, що маленька зарплата, але не готові відстоювати свої права?», - запитує Олесь Доній.

На його думку, свою роль тут могло зіграти те, що Радянський Союз називав себе найбільш соціальною державою, але водночас просто знищував профспілки і профспілковий рух. З іншого боку, міркує ідеолог, справа може бути у православ’ї, оскільки загалом православні країни мають не надто розвинуті профспілкові рухи.

«Західна більш практична і прагматична Європа приводила до робітничого, а потім профспілкового рухів, які відстоювали права працівників. У нас із цим більші проблеми. Треба усвідомити, що, окрім ідеалістичних мрій, повинні бути і приземлені, зрештою, людям потрібно нормально за щось жити. Це дуже важко, дуже непросто, але слід відстоювати власні права», - пояснює Олесь Доній.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів приречуть на голодну старість: чому можуть відібрати пенсійні виплати Працюватимуть навіть ті, хто не може: нові правила для осіб з інвалідністю Українцям домальовують зайві суми у рахунках за світло: у чому причина та як не переплачувати Отримуємо занадто багато? Пенсіонерів попередили про скорочення "надмірних" виплат
Показати ще

Доній – автор концепції «25 сходинок до суспільного щастя», яку експерти оцінюють як осучаснення ідей Григорія Сковороди, а самого Олеся Донія – як модерний аналог Григорія Сковороди.

Як повідомляв Знай.ua, Доній пояснив, що ми повинні припинити всі чвари, вгамувати власну агресію і боронити свою країну.

Також Знай.ua писав про те, що Доній розповів про 21-шу сходинку до суспільного щастя.