Про це він розповів на каналі «Особистість з Сергієм Дойком».

«Росія потрапила в пастку. Така авторитарна система подавляє будь-яке творче начало. І це подавлене творче начало консервує націю, не дозволяє їй прогресувати, не дозволяє проявитися людям з унікальними талантами. Тож бачимо, скільки з Радянського Союзу чкурнуло людей», - повідомив Володимир Цибулько.

За словами політичного експерта, ті здобутки, які були під час Радянського Союзу, вивітрилися в росії всього за 20 років. Як зазначив Володимир Цибулько, це сталося саме через те, що країна обрала курс на розвиток авторитаризму, що дуже відчули на собі прогресивно налаштовані люди.

«Тому вони чкурнули з росії. Це трапилося з росією за 30 років самостійного існування без України, бо саме Україна завжди була таким кадровим донором для росії», - заявив Володимир Цибулько.

Популярні новини зараз
Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Пенсії не буде, лише "соцдопомога": хто позбавлений права на відпрацьовані гроші "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні Водіїв легко можуть оштрафувати за увімкнений кондиціонер: чому це відбувається
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політтехнолог Борис Тизенгаузен розповів про новий елемент російської пропаганди: «Було введено ще один термін».

Також Знай.ua повідомляв, що історик Павло Гай-Нижник розповів про консервативність українського суспільства: «Це не стосується політичної ідеології».