Про це він розповів на своєму каналі.

«Що це за субкультура, звідки вона взялася і чому агресивна? Є багато відео в мережі, де люди знімали, коли ловили якогось неформально одягненого підлітка, з іншою зачіскою, наприклад, з довгим волоссям, нафарбованими нігтями і били. Їх били представники іншої субкультури, хулігани якісь», - повідомив Борис Тизенгаузен.

За словами політтехнолога, ці підлітки-неформали, у тому числі й шанувальники аніме, вирішили зібратися та самостійно покарати представників інших субкультур. Як зазначив Борис Тизенгаузен, тепер представники субкультури «ЧВК Редан» збираються великими групами та б'ють тих, хто їх раніше принижував.

«Далі ще більше пішло. Ці підлітки почали збиратися групами понад 200-300 осіб у торгових центрах, виловлювати інші субкультури і бити ось цих людей. Іноді навіть мігрантам діставалося. Ну і ця субкультура досить швидко перекинулася і до України, і до Білорусі», - заявив Борис Тизенгаузен.

Популярні новини зараз
"Країна під водою, люди тікають": у пророцтві Баби Ванги виявили прогноз на 2025 рік Після оновлення даних у "Резерв+" можуть бути неприємності – за що прийдуть штрафи За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження В Україні громадянам доведеться сплатити податок навіть за старі квартири: скільки є часу
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політичний експерт Володимир Цибулько розповів, що заважає прогресу у росії: «Консервує націю».

Також Знай.ua повідомляв про революціонерів та моральних авторитетів: політичний експерт пояснив, на кого ми орієнтуємося.