Про це він розповів у програмі «Культ особистості».

«Чому не ввели одразу? Наскільки мені зрозуміло і наскільки я вже давно всередині процесу, задумка була така: якщо одразу запровадити префектів, тоді реформа децентралізації не була би такою стрімкою», - пояснює Олексій Буряченко.

За його словами, багатьох підкупала вольниця, свобода, можливість фактично безконтрольно реалізовувати повноваження на місцях, без врахування державної позиції і без тотального зобов’язання контролю за законністю рішень органів місцевого самоврядування. Інакше, констатує експерт, нівелювався би принцип невтручання в діяльність органів місцевого самоврядування.

«А навіщо тоді взагалі орган місцевого самоврядування, якщо він погоджує все у представника держави на місці? А що це за самоврядування, в принципі? Воно ж має виставляти пріоритети роботи, пріоритети розвитку громад. Якщо тобі кажуть йти туди, витрачати гроші сюди…», - підсумовує Олексій Буряченко.

Популярні новини зараз
Українцям платитимуть щомісячну допомогу на медичні послуги: як подати заявку, не виходячи з дому Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Доній пояснив, як олігархічно-монопольна система заважає масовим інвестиціям в Україну.

Також Знай.ua писав про те, що Качура прокоментував провокацію росіян у брянській області.