Про це він розповів на своєму каналі.

«З росією все зрозуміло, вони війну пограли, путін веде росію в глухий кут, путін завів уже росію в глухий кут і веде її далі. Я не розумію, з одного боку, чому російські еліти не змінюють владу, а з іншого боку, розумію», - повідомив Дмитро Співак.

За словами політичного діяча, росія втратила своє місце на геополітичній арені. Як зазначив Дмитро Співак, колись москва, Пекін і Вашингтон були рівноправними опонентами, а зараз росія для Китаю – лише молодший партнер. Здавалося б, у такій ситуації російська еліта має бути зацікавлена у припиненні такої політики кремля.

«З іншого боку, зрозуміло, що нинішня російська еліта, яка навколо путіна, намагатиметься зробити все можливе, щоб зберегти путіна в кріслі, тому що путін для них – це гарантія безпеки їхніх капіталів. Вони розуміють, що інша влада їх розірве. Як Захід розірве, так і ті, хто прийде усередині росії», - заявив Дмитро Співак.

Популярні новини зараз
Похід у ТЦК перевернув життя IT-фахівців: "Змінився світогляд. Це ж*па" Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політичний експерт Володимир Цибулько розповів, що заважає прогресу у росії: «Консервує націю».

Також Знай.ua повідомляв, що Олег Саакян розповів, хто Китаю потрібен більше: білорусь чи росія.