Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

Як розповідає експерт, британська розвідка говорила про те, що росіяни теоретично можуть провести другу хвилю часткової мобілізації та призвати ще 300 тисяч, але виникнуть проблеми матеріально-технічного забезпечення. Тобто, пояснює він, не буде чим озброювати, а факт озброєння саперними лопатами наочно засвідчив правильність цих припущень.

«Друге – це тактика. російська сторона використовує тактику часів Другої світової війни, так званий вал тіл. Тобто завдяки чисельній перевазі у живій силі вони намагаються фактично тілами завалити позиції збройних сил України, відповідно, вирішити не те, щоб стратегічні, але хоча б тактичні питання просування вперед», - розповідає Дмитро Снєгирьов.

Зокрема, зазначає гість програми, дуже показові у цьому плані дії російських військ у районі Мар'їнки. За його словами, за рік війни вони змогли пройти на 3,5 кілометрів, 300, максимум 400 метрів на місяць, причому втрати особового складу просто колосальні. І це, наголошує гість програми, на всіх ділянках фронту.

Популярні новини зараз
Похід у ТЦК перевернув життя IT-фахівців: "Змінився світогляд. Це ж*па" Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Хромець розповів, яке покоління має виховати наша освіта.

Також Знай.ua писав про те, що Співак заявив, що географія війни розширюється.