Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

На думку експерта, визначальними для Семена Кривоноса як директора НАБУ будуть справи Микитася, Шевченка і Коболєва. Як він стверджує, хочеться побачити ці три вироки, а тоді вже можна буде сказати, що новий керівник НАБУ справді справляється.

«Він пообіцяв, що дуже багато зробить для НАБУ. Сьогодні як відбувається? Коли НАБУ потрібно підслухувати когось, це відбувається через СБУ. А пан Кривонос пообіцяв, що такі можливості будуть у НАБУ напряму, самостійно. Це буде важливий крок», - розповідає Георгій Біркадзе.

Окрім цього, додає він, Кривонос обіцяв збільшити кількість людей у НАБУ. На думку експерта, ефективна робота не обов’язково залежить від кількості людей, важлива якість, але насправді 98% працівників НАБУ – люди принципові та порядні. Тому, підсумовує він, сподіваємося, що новий керівник НАБУ виконає свої обіцянки.

Популярні новини зараз
В Україні підвищать ще один комунальний тариф Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати Олена Бюн розповіла, хто насправді замовив убивство Ірини Фаріон Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Хромець розповів, яке покоління має виховати наша освіта.

Також Знай.ua писав про те, що Бузаров прокоментував зустріч глав МЗС G20.