Про це вона розповіла на своєму каналі.

«Усі вже засвоїли урок збройної агресії росії проти України. За результатами візиту Держсекретаря США до Республіки Казахстан президент Токаєв зробив заяву про те, що його держава готова до співпраці з НАТО. На другий день після розмови президент Токаєв заговорив про практичні шляхи реалізації цієї співпраці», - повідомила Марина Ставнійчук.

За словами юристки, це насамперед стосується співпраці з найближчим сусідом, який входить до НАТО, - з Туреччиною. Також, як зазначила Марина Ставнійчук, нещодавно керівник військово-оборонного комплексу Казахстану сказав про те, що країна розпочинає вже практичну діяльність.

«Це приклад динамічної, ефективної роботи влади по обороні своєї держави», - заявила Марина Ставнійчук.

Як писав раніше Знай.ua, Марина Ставнійчук заявила, що весь світ стурбований діяльністю Ірану: «Близький до процедури збагачення урану».

Популярні новини зараз
Навіть до ПФУ йти не потрібно: кому автоматично призначать доплати до пенсії у серпні "Оленячий Місяць" 21 липня: чим небезпечний цей місяць у повні в Козерозі і як пережити період без проблем Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що Андрій Бузаров прокоментував зустріч глав МЗС G20: «Позицію росії всі розуміли».