Про це він розповів на каналі «My.ua».

«Китайському керівництву треба створити позитивний фон перед зустріччю Сі Цзіньпіна і путіна. Ця зустріч анонсується якраз на найближчі тижні. Звісно ж, Китай хоче пограти, полоскотати нерви західним країнам, зокрема, Сполученим Штатам Америки», - пояснює Олег Постернак.

Тому, стверджує він, такі подібні проросійські заяви будуть зараз лунати періодично. За словами експерта, фінальну картинку будуть забезпечувати результати зустрічі. Зараз же, розповідає він, Китаю дуже важливий час, зокрема для того, щоб підготуватися з вирішенням тайванської проблеми, час, щоб не втратити можливість дійсно росії плече підставити. Принагідно політтехнолог нагадує, що Китай не зацікавлений в тому, щоби росія повністю ослабла.

«Йому потрібна росія як періодичний подразник для Заходу. Йому потрібен путінський режим, який позбавлений впливу у Європі, і закрита росія, залежна від економічно могутнього Китаю. Це зона інтересів Китайської Народної Республіки», - підсумовує Олег Постернак.

Популярні новини зараз
Після оновлення даних у "Резерв+" можуть бути неприємності – за що прийдуть штрафи За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Єрмолаєв розповів, який унікальний шанс зараз з'явився у Китаю.

Також Знай.ua писав про те, що Кочетков повідомив, як росія намагається обійти українську ППО.