Про це він розповів на каналі «Особистість з Сергієм Дойком».

«На моє глибоке переконання, страх пройшов уже у всіх українців, але з’явилася лють і бажання вистояти й досягнути своїх результатів. А зараз для нас результат лише один – це перемога. Я думаю, ще трохи ми дотиснемо й пройдемо це шалене випробування», - повідомив Віталій Ковтун.

За словами підприємця, страх – це взагалі захисна реакція, тому коли стало зрозуміло, що треба діяти і йти далі, що війна не закінчиться швидко, страх переродився у волю до перемоги. Як зазначив Віталій Ковтун, хтось пішов воювати, а хтось став волонтером і почав допомагати державі на внутрішньому фронті.

«Після початку широкомасштабних військових дій дуже багато людей стало до лав Збройних сил України, ще величезна частина людей кинулася в волонтерство», - заявив Віталій Ковтун.

Популярні новини зараз
Після оновлення даних у "Резерв+" можуть бути неприємності – за що прийдуть штрафи За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня Гороскоп на тиждень 15-21 липня для всіх знаків Зодіаку: здійснення бажань Риб, відсутність зв'язку Скорпіонів та радість Раків
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, дивився безстрашно: Святослав Дубина пояснив, чому військовий, якого розстріляли, не боявся окупантів.

Також Знай.ua повідомляв, що військовий психолог Тетяна Єсіна розповіла, як змінилися українці через війну.