Про це він розповів у своєму блозі.

«Якщо вони не змогли своїми ракетними обстрілами знищити опалення, електроенергію при -13, то при +13 на що вони розраховували? Під час минулих атак, коли вони восени, взимку атакували, вони застосовували високоточні ракети, тобто вони розраховували попасти реально по об'єктах інфраструктури. А зараз половина ракет низькоточні, всякі С-300, Х-22, які не мають точності ніякої», - зазначає Михайло Шейтельман.

Крім цього, додає політтехнолог, постає питання, чому росіяни використовували таку різноманітність ракет в одному масованому обстрілі. Цей секрет, розповідає він, йому розкрили на «Найкращому радіо» в Ізраїлі, де він давав інтерв'ю. Зокрема, продовжує експерт, один із журналістів сказав, що це зрозуміла справа – для статистики, для звітності, адже їм потрібно до Генштабу звітувати, що великий відсоток ракет досягнув цілей.

«Коли вони стріляли лише високоточними, виходило, що 85-90% українське ППО збиває. А коли вони стріляють частиною високоточних, їх ППО збиває як і раніше, а частиною тими, які просто б'ють як теракти, як терористичні удари по мирних жителях, без розбору, без жодних цілей, їх збити важко, бо це балістичні, або прифронтові, як С -300, що вони там поряд і на велику відстань не летять, їх ми збивати не встигаємо. Виходить, що до Генштабу ці ракетники вже повідомляють, що українці збили всього 40%», - підсумовує Михайло Шейтельман.

Популярні новини зараз
Притула хоче запрягти ухилянтів: "Хе**чити по 16 годин на день" Обмеження водопостачання: українці можуть залишитись без життєво важливої ​​послуги Лише встигай підставляти кишені: українцям пропонують солідні гроші від благодійних організацій - куди звертатися "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Співак повідомив, що зараз починається формування біполярного світу.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе пояснив, чому грузини протестують проти влади.