Про це вона розповіла на своєму каналі.

«Ідея боротьби з іноземними агентами шириться світом. Як відомо, на сьогоднішній день п’ять держав мають відповідне законодавство, у тому числі Сполучені Штати і росія як серйозні опоненти у сьогоднішньому світовому протистоянні. Кожна країна мотивує наявність такого законодавствами своїми причинами», - повідомила Марина Ставнійчук.

За словами юристки, тим не менше, спроби запровадити відповідне законодавство на пострадянському просторі, зокрема в Україні та в Грузії, можуть стати пусковими моментами для широкого протистояння в суспільстві.

«Разом із тим, Канада як демократична країна на сьогодні розглядає можливість запровадження реєстру іноземних агентів через, як вони вважають, вплив Китаю на перебіг їхніх виборів», - заявила Марина Ставнійчук.

Як писав раніше Знай.ua, Георгій Біркадзе пояснив, чому грузини протестують проти влади: «10 років керує «Кремлівська мрія».

Популярні новини зараз
Похід у ТЦК перевернув життя IT-фахівців: "Змінився світогляд. Це ж*па" Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії Кабачки в сметані будуть кращими за гриби: цей рецепт стане вашим улюбленим на літо
Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що Марина Ставнійчук розповіла, як грузини підтримали український народ: «Це було надзвичайно гарно».