Про це він розповів на своєму каналі.

«Пропагандистка Симоньян пригрозила шарахнути по Тбілісі на тлі протестів у Грузії. Медведєв, цей алкоголік, взагалі пішов далі і назвав Грузію та Казахстан штучними державами», - повідомив Олександр Качура.

За словами народного депутата, росія невиліковна, вона завжди лізтиме зі своїми правилами до інших держав, незважаючи на власні проблеми всередині країни. Як зазначив Олександр Качура, сусіди російської недоімперії мають прийняти одну істину.

«Загроза зникне лише тоді, коли зникне ця недоімперія», – заявив Олександр Качура.

Як писав раніше Знай.ua, Георгій Біркадзе пояснив, чому грузини протестують проти влади: «10 років керує «Кремлівська мрія».

Популярні новини зараз
"ПриватБанк" почне знімати до 225 гривень щомісяця із клієнтів: кого торкнеться з 1 червня Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років" Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що Марина Ставнійчук розповіла, як грузини підтримали український народ: «Це було надзвичайно гарно».