Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

Як міркує експерт, важко сказати, чи відбувається сьогодні у Грузії Майдан, чи ні. Принагідно він зазначає, що у нього Майдан викликає спогади про трагедію, розстріл людей, чого би не хотілося Грузії. Якщо говорити про Помаранчеву революцію, додає експерт, то це вже краще, тому що це було доволі світло і позитивно.

«Все залежить від того, наскільки стане духу, якщо це буде продовжуватися, будуть вимоги і це не буде вистигати. А для того, щоб не вистигало, потрібна іскра. Цього недостатньо, немає лідерів», - пояснює Георгій Біркадзе.

Також він стверджує, що навряд росія вирішить скористатися протестами у Грузії як приводом для вторгнення у державу, оскільки для якогось наступу на неї у них просто немає людей. Як відомо, констатує експерт, всі російські війська сьогодні у нас, в Україні.

«Бери, заходь, забирай Абхазію. Взагалі ніяких питань нема. І Абхазію, і Осетію, там нікого нема», - стверджує Георгій Біркадзе.

Популярні новини зараз
Назад в Україну пускатимуть тільки за гроші: що задумала влада для порушників які втекли закордон? Пара вирішила завести собі дівчину і навіть сплять з нею в одному ліжку: "Ми не ревнуємо, це розмаїття" "Скарб" може знайтись у кишені кожного: які українські монети можна продати за нечувані гроші Пенсії для українців зростуть: у ПФУ показали, який показник вплине на розрахунок виплат
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Біркадзе пояснив, чому грузини протестують проти влади.

Також Знай.ua писав про те, що Шейтельман розповів, чому останнього разу росіяни обстріляли Україну різними ракетами.