Про це він розповів на своєму каналі.

«Те, що відбувається в Грузії, - це ознака стовідсоткова того, що росія слабшає. Ніхто не хоче під оцю недоімперію пострадянську, ніхто не хоче мати щось спільне з росією», - повідомив Олександр Кочетков.

За словами політтехнолога, Грузія зараз демонструє, що хоче відновити свою територіальну цілісність і незалежність суспільства навіть попри те, що грузинський уряд певною мірою залежить від росії. Як зазначив Олександр Кочетков, грузини бачать, що зараз є можливість звільнитися з-під впливу росії.

«Цей закон (про іноземних агентів - Ред.) фактично став приводом, грузини не хочуть втратити останні ознаки громадянського суспільства», - заявив Олександр Кочетков.

Популярні новини зараз
Янукович із "Квартал 95" Олександр Пікалов показав, у якому "спецназі" перебуває: "Патруль, десь під Києвом" Людам, Настям і Машам не дуже пощастило: які звичні для українців жіночі імена викличуть нерозуміння закордоном 4-річний малюк Лео розбив українцям серця, заспівавши "Фортецю Бахмут": "Це відображення почуттів" Важкі випробування, а потім перемога: астролог розповів про складні часи для українців
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Георгій Біркадзе пояснив, чому грузини протестують проти влади: «10 років керує «Кремлівська мрія»».

Також Знай.ua повідомляв, що Марина Ставнійчук розповіла про боротьбу з іноземними агентами у світі: «П’ять держав мають відповідне законодавство».