Про це він розповів на своєму каналі.

«Події в Грузії показали, що між російським та європейським шляхом грузини однозначно обирають європейський. Ми в Україні чудово це розуміємо», - повідомив Олександр Качура.

За словами народного депутата, український народ підтримує вибір Грузії, адже колись у нас також був президент, який вирішив не враховувати волю народу та зближуватись з росією. Як зазначив Олександр Качура, усі чудово пам'ятають, чим це для нього закінчилося.

«Росія – це минуле, це біль та розруха. Слава народу Грузії! – заявив Олександр Качура.

Як писав раніше Знай.ua, політтехнолог Олександр Кочетков пояснив, чому насправді спалахнули протести в Грузії: «Закон став приводом».

Популярні новини зараз
Депутат облради привітав з днем народження колегу, який помер торік: "Позитивних емоцій" Акула цілком проковтнула дайвера, але він вижив і розповів, як це бути всередині хижака: "Мене почало сильно трясти" Росіяни не позбудуться так швидко путіна, колишній дипломат засмутив українців: "Вони пропали б без його захисту" Оформлення субсидії 2023 року: українцям доведеться повторно подавати документи
Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що Георгій Біркадзе розповів, чи можна сьогоднішні протести у Грузії порівняти з нашим Майданом.