Про це він розповів у своєму блозі.

«Наразі у нас відбуваються доленосні і важкі процеси у системі охорони здоров’я, просто за ширмою трагічних подій в країні це ніхто не помічає. Треба, щоб хтось це підсвічував», - зазначив Анатолій Якименко.

За словами публіциста, наразі змінюється принцип фінансування системи охорони здоров’я. Як він зазначив, якщо раніше була «медична допомога», то зараз це змінилося на саме «медичну послугу».

«У нас площа закладів охорони здоров’я дорівнює площі території Естонії. Потрібно фінансувати послуги, а не стіни», - підкреслив Анатолій Якименко.

Як зазначив Анатолій Якименко, фінансування більше стосується відкриття нових закладів, але це не торкається саме якості надання медичної допомоги. На його думку, це помилковий підхід у розвитку охорони здоров’я в Україні.

Популярні новини зараз
Немає грошей, але є борг: як ТЦК стягуватимуть штрафи з ухилянтів Вода дорожчає вже з серпня: скільки доведеться платити Блокування пенсійних карток: ПриватБанк залишає стареньких без грошей на життя Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Руслан Бізяєв розповів, скільки ще протримається тіньовий ринок.

Також Знай.ua повідомив, що політолог Вадим Карасьов розповів, як влаштований дипломатичний корпус у Європі.