Про це він розповів на своєму каналі.

«Ми маємо перемагати не людьми, не героїзмом. Ми маємо перемагати технологіями, організацією, правильною стратегією та тактикою. Для цього ми не повинні опускатися до стрілецьких боїв, безпосередньо до зіткнень живої сили», - повідомив Святослав Дубина.

За словами військового, весь театр бойових дій має проходити на дистанції приблизно 50 кілометрів від фронту. Як зазначив Святослав Дубина, ця дистанція в жодному разі не має перевищувати 14 кілометрів, бо це вже буде зона безпосереднього зіткнення.

«І тут працює артилерія, тут працює дуже багато техніки, яка вражає живу силу супротивника. Тому сучасний підхід до війни має полягати в тому, що не має бути живої сили, техніки на відстані до 14 кілометрів», - заявив Святослав Дубина.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: цибуля по 100 грн, нові бонуси для пенсіонерів, згибель від малярії в Україні Оля Цибульська розповіла, чому після 30 років відпадає необхідність у камасутрі: "У які б пози..." Гороскоп на тиждень з 27 березня до 2 квітня для всіх знаків Зодіаку: Козероги без негативу, Леви в мінусі, а Овни ловлять Фортуну У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, військовий Святослав Дубина розповів про бойові дії на передовій: «Ситуація дуже важка».

Також Знай.ua повідомляв, що громадський діяч Йосип Зісельс розповів, на кому насамперед лежить вина за цю війну: «Проблема не в путіні».