Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«Перш за все, це ілюзія або, скажімо так, штамп, який закидають нам вороги або люди, які малоосвічені. Вважається, що консерватизм – це суто консервація чогось старого і примітивного, тобто шаровари, гопаки. Насправді ж, консерватизм – це досить сучасна теорія, сучасна концепція політичного розвитку», - повідомив Павло Гай-Нижник.

За словами науковця, у консерваторів є своє бачення щодо державотворення. Як зазначив Павло Гай-Нижник, український консерватизм при цьому зберігає основи нації, тобто те, на чому стоїть нація, те, що може стати основою для майбутнього старту.

«Але в той же час, консерватизм – це абсолютно сучасний і динамічний тандем минулого з майбутнім», - заявив Павло Гай-Нижник.

Популярні новини зараз
Еко-активістка, яка виїхала до Європи, звинуватила ЗСУ за "срачі" в окопах: "Це все сортується" У Раді ухвалили закон про нові виплати чиновникам: до 800 тисяч особам з інвалідністю, а 1 млн - у разі загибелі Важкі випробування, а потім перемога: астролог розповів про складні часи для українців Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, ідеолог заявив, що після війни ми вступимо у конкурентний світ і ми маємо мати із чим у нього йти.

Також Знай.ua повідомляв, що підприємець Віталій Ковтун розповів, що спонукало людей під час війни волонтерити: «Страх пройшов уже у всіх українців».