Про це він розповів на своєму каналі.

«Це досить велика машина, довжина її – 11 метрів, розмах крил – 20 метрів. Тобто це ударно-розвідувальний безпілотник, здатний нести чотири ракети, дві бомби і, звичайно, проводити розвідку. Власне, це те, чим цей безпілотник і займався в міжнародному повітряному просторі», - повідомив Борис Тизенгаузен.

За словами політтехнолога, американський безпілотник, збитий над Чорним морем російськими літаками, не порушував повітряного простору російської федерації. Як зазначив Борис Тизенгаузен, російський літак кілька разів скидав паливо перед безпілотником, після чого той змінив траєкторію та впав у воду.

«Американці мають певну технологію, і вони стерли важливе програмне забезпечення на цьому безпілотнику. Проблема не тільки в тому, що росіяни його піднімуть, а й у тому, що вони його піднімуть і, можливо, вивчать те, що там усередині. Може, Ірану це передадуть», - заявив Борис Тизенгаузен.

Популярні новини зараз
Дешевого одягу у секонді більше не буде: прийнято важливе рішення Чи буде бензин та дизель по 80 грн за літр: українцям відкрили правду З 1 червня військовозобов’язаних чекають важливі зміни: що треба знати Небінарна особа у Києві "накачує" маленьких дівчаток наркотиками і ґвалтує їх: "Ї****сь до мене і після мене"
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, нардеп Олександр Качура заявив, що загроза зникне лише тоді, коли зникне ця недоімперія.

Також Знай.ua повідомляв, що Андрій Золотарьов розповів, що може значно підбити економіку росії.