Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«Зважаючи на становлення Європи, позицій Європи у світі, то відбувся такий тектонічний здвиг у політичному, ментальному значенні. Це була точка відліку, коли ми вступили в епоху Нового часу, епоху подальшого модерну. Тобто Французька революція цілком змінила ставлення людей до сучасного світу», - повідомив Сергій Чаплигін.

За словами філософа, Французька революція заперечувала минулий світ, тобто монархію, державні утворення, які були раніше. Як зазначив Сергій Чаплигін, також відбулося звільнення людини від усього того, що їй заважало, що перешкоджало її розвитку й руху вперед.

«Також це вплинуло на науку, вплинуло на літературу і на бачення людини. По суті, ми досі з залишками тієї Французької революції живемо сьогодні», - заявив Сергій Чаплигін.

Популярні новини зараз
Будете служити неподалік від дому: хто зможе обрати посаду та місце в ЗСУ Пекельна спека нарешті залишить територію України – які сюрпризи готує нам серпень Забудете це вписати - не мрійте про субсидію: ПФУ нагадав про важливий нюанс Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, науковець Павло Гай-Нижник розповів про український консерватизм: «Сучасний тандем минулого з майбутнім».

Також Знай.ua повідомляв, що ідеолог заявив, що після війни ми вступимо у конкурентний світ і ми маємо мати із чим у нього йти.