Про це він розповів на своєму каналі.

«Коли я говорю про російську еліту, я маю на увазі залишки російської олігархії, які багато в чому не задоволені путіним. Вони не задоволені, бо їх затиснули на Заході, там все у них конфіскують та заарештовують, вони не можуть спокійно насолоджуватись своїми мільярдами», - повідомив Дмитро Співак.

Як зазначив політичний діяч, з іншого боку, всі гроші, які заробляють олігархи в росії, вони змушені вкладати у війну. Як зазначив Дмитро Співак, є думки, що ці олігархи можуть спробувати повалити путіна. Але в росії є пропутінський клан, який створювався безпосередньо путіним протягом 20 років.

«Чи захочуть вони позбутися вовка, який постарів і промахнувся? Я не знаю, як влаштована російська влада, не знаю, на чому тримається влада путіна стільки років. Але я не вірю все-таки, що в найближчі кілька місяців станеться якийсь кремлівський переворот», - заявив Дмитро Співак.

Популярні новини зараз
"Зніму погони та вийдемо": в Одесі поліцейський вирішив бійкою відстояти російську мову "Так і має бути": Vodafone запропонував українцям знижку 50%, але довелося платити вдвічі більше У мережі випливли унікальні кадри Олени Зеленської, які раніше були знищені: такими їх давно не бачили Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політтехнолог Михайло Шейтельман розповів, чим має займатись російська опозиція.

Також Знай.ua повідомляв, що громадський діяч Йосиф Зісельс розповів, на кому насамперед лежить вина за цю війну: «Проблема не в путіні».