Про це він розповів на своєму каналі.

«Найголовніше питання, яке турбує, напевно, насамперед багатьох в Україні, стосується того, чи Китай суттєво буде допомагати росії у війні проти України. Звичайно, це питання непокоїть не тільки нас. У Сполучених Штатах зробили низку превентивних заяв до візиту Сі Цзіньпіна до москви», - повідомив Борис Тизенгаузен.

За словами політтехнолога, США попередили, що, якщо Китай допомагатиме росії, то на нього будуть накладені санкції. Як зазначив Борис Тизенгаузен, Китай, звичайно ж, не постачатиме відкрито росії озброєння, але він може допомогти в обході санкцій і в постачанні товарів подвійного призначення, наприклад, чипів або мікросхем.

«Це цілком можливо, але не в якихось критичних обсягах. Китаю абсолютно не потрібні європейські та американські санкції. Насправді, Китай тільки почав видиратися з досить складної економічної кризи, яка, в тому числі, була спровокована пандемією», - заявив Борис Тизенгаузен.

Популярні новини зараз
Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Кабачки в сметані будуть кращими за гриби: цей рецепт стане вашим улюбленим на літо І світло буде, і заплатимо менше: українцям підказали, як зменшити суми у платіжках Що потрібно знати при покупці курячих яєць: прості правила, щоб не злягти з отруєнням
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Максим Ялі розповів, про чию перемогу насправді китайський мирний план – України чи росії.

Також Знай.ua повідомляв, що Максим Ялі розповів, чи має росія вплив у Центральній Азії.