Про це він розповів у програмі «Діалоги з Максимом Ялі».

«Коли технології доходять до такого рівня, вони автоматично порушують дуже цікаві питання, які до цього в масовому своєму варіанті люди не ставили собі, хіба що в якихось духовних практиках. А що таке людина взагалі, чим вона відрізняється від робота, який матиме емоційну реакцію? А що таке свідомість?», – міркує Олег Хом'як.

На думку гостя програми, всі нові технології, штучний інтелект, прогрес – все це взагалі не має жодного відношення до сфери свідомості, яка і визначає людину. Як він зазначає, штучний інтелект може полегшувати нам життя, знімати якісь проблеми, ще щось, але до теми свідомості він не має жодного відношення.

«Оскільки в моєму розумінні свідомість – це аспект Бога, тобто це гранична реальність, не матеріальна, не соціальна. Відповідно, за визначенням вона не цифрова, вона не може бути цифровою, це абсурд», - робить висновок Олег Хом'як.

Популярні новини зараз
"ПриватБанк" почне знімати до 225 гривень щомісяця із клієнтів: кого торкнеться з 1 червня Місячний запас продуктів: українцям роздають нову гуманітарну допомогу, хто може отримати Жертви, пожежі, руйнування: терористична Росія знову атакувала нічну столицю Арешт на ваші гроші можуть накласти за лічені хвилини
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Табах розповів, що займався ядерним роззброєнням України.

Також Знай.ua писав про те, що Доній розповів про 11-у сходинку до суспільного щастя.