Про це Олесь Доній розповів у своєму Facebook.

У поїздках взяли участь співавтори книжок «Сковорода і Ми» і «Українська мрія. 25 сходинок до суспільного щастя». Зокрема, київська делегація складалася із автора концепції «25 сходинок» Олеся Донія, керівника видавництва «Саміт-книга» Ігоря Степуріна, доктора політичних наук Леоніда Чупрія, доктора історичних наук Павла Гай-Нижника і доктора політичних наук Миколи Томенка.

.Організатор поїздки науковців Тернопіллям - доктор історичних наук Леонід Кравчук. Київські інтелектуали побували і Кременці, Бережанах і Збаражі.

У Збаражі вони побували у Тернопільському професійному коледжі, а це ланка у ланцюгу воєнної освіти. Вадим Ластовицький, керівник коледжу, був на фронті, воював із російськими окупантами, а на питання про заможний вигляд закладу він відповів, що вся справа у відсутності корупції. Окрім цього, науковці відвідали хворих на ДЦП дітей, ГО «Мій світ».

А в самому Тернополі пройшло спільне засідання Інституту дослідження національної спадщини, Української академії геополітики та геостратегії, Академії соціального управління України, Українського фонду культури в Тернопільському національному медичному університеті імені І. Я. Горбачевського.

Популярні новини зараз
Ціни кусаються сильно, не кожен гаманець потягне: скільки просять за полуницю та черешню наприкінці травня Як дізнатися, звідки "намалювалася" заборгованість у платіжці: Нафтогаз дав пояснення споживачам Пара вирішила завести собі дівчину і навіть сплять з нею в одному ліжку: "Ми не ревнуємо, це розмаїття" Нафтогаз зробив важливу заяву перед оплатою комуналки українцями: зверніть увагу на квитанції
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Хом'як розповів, чи суспільство готове до стрімкого розвитку штучного інтелекту.

Також Знай.ua писав про те, що Доній назвав передумови досягнення індивідуального щастя кожного українця.