Про це він розповів на своєму каналі.

«Ордер на арешт путіна виданий довічно. Тепер йому назавжди закрито в’їзд до цивілізованих країн навіть після завершення великої війни. Жодних більше самітів «Великої двадцятки» та інших заходів для цивілізованих керівників держав», - повідомив Олександр Качура.

За словами народного депутата, тепер у кремлі перед будь-яким візитом будуть перевіряти, чи можуть у тій країні, куди поїде путін, заарештувати російського недодиктатора. Як зазначив Олександр Качура, тепер путін не зможе відвідувати заходи, де беруть участь цивілізовані країни світу.

«Докерувався, «великий» стратег?» - додав Олександр Качура.

Як писав раніше Знай.ua, Гаррі Табах розповів, чи зможе росія побудувати нормальні відносини зі світом після війни.

Популярні новини зараз
У мережі випливли унікальні кадри Олени Зеленської, які раніше були знищені: такими їх давно не бачили Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня Тільки відпочили від пандемії: світ почав жахати новий вірус - симптоми ті ж, але летальний кінець за тиждень Пенсії для українців зростуть: у ПФУ показали, який показник вплине на розрахунок виплат
Показати ще

Також Знай.ua повідомляв, що Марина Ставнійчук пояснила, які проблеми для росії створює ордер на арешт путіна: «Може постати питання про…».