Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

За словами експерта, партія «Грузинська мрія», яка править у Грузії, насправді є московською мрією, бо москва – це місце, де засідає вся ця тусовка, яка все і вирішує. Отже, констатує він, «Грузинська мрія» - це аж ніяк не про грузинську мрію, всі роки правління партії це доводять.

«Хочу нагадати, що, коли були мітинги і грузинський народ вийшов на вулиці у Тбілісі, я чітко побачив, як реагують прості люди на вихід так званих опозиціонерів, був такий негатив. Хочу якраз відзначити, що тих, хто повернулися з України, які тут воювали, зустрічали з божевільними оплесками», - зауважує Георгій Біркадзе.

Тому, переконаний він, повести грузинський народ і стати його лідером може стати якраз-таки така людина, патріотична до мозку кісток. Принаймні, міркує експерт, таким має бути один із лідерів.

Популярні новини зараз
Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100% "Країна під водою, люди тікають": у пророцтві Баби Ванги виявили прогноз на 2025 рік Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Біркадзе пояснив, чому Вашингтон дуже турбується через візит Сі Цзіньпіна у москву.

Також Знай.ua писав про те, що Качура повідомив на що підуть кошти, виділені Верховною Радою.