Про це він розповів на своєму каналі.

«Усі дороги починають вести до Пекіна, чомусь всі поспішили європейські лідери та лідери інших країн з офіційними державними візитами до Китаю», - повідомив Дмитро Співак.

За словами політичного діяча, вже Макрон оголосив, що летить наприкінці березня, Урсула фон дер Ляйєн також заявила, що незабаром відвідає Пекін. Як зазначив Дмитро Співак, європейські лідери розуміють, що США – це їхній головний стратегічний партнер, але водночас вони не хочуть втрачати контакт із Китаєм.

«Вони не хочуть втрачати контакт з Китаєм, тому що це ринок збуту, це ринок технологій, тому що Китай - це вплив на Близький Схід», - заявив Дмитро Співак.

Популярні новини зараз
У мережі випливли унікальні кадри Олени Зеленської, які раніше були знищені: такими їх давно не бачили Знову нічому не навчилися: блогери та прості українці після обстрілу повикладали у мережу роботу ППО Тільки відпочили від пандемії: світ почав жахати новий вірус - симптоми ті ж, але летальний кінець за тиждень "Скарб" може знайтись у кишені кожного: які українські монети можна продати за нечувані гроші
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політик Дмитро Співак припустив, що Китай отримає від росії за підтримку: «Все, що потрібно Сі».

Також Знай.ua повідомляв, що Марина Ставнійчук пояснила, чому Китай найближчим часом спробує зайняти нейтральну позицію у світі.