Про це він розповів на каналі «My.ua».

«По-перше, інформація, яка надходить із різних джерел, все більше свідчить про те, що у окупантів в окремих населених пунктів Херсонщини присутнє «чємоданноє настроєніє» переїздити швидше до Криму, вивозити свої родини, зрадники і колаборанти. Такий факт є», - повідомляє Олександр Мусієнко.

Як він пояснює, ця тактика ворога має на меті підготовку сил для інтенсифікації бойових дій на Сході чи розвитку додаткових напрямків майбутніх атак. Отже, констатує він, якщо російські окупанти хочуть далі атакувати і посилювати атаки, то їм потрібні додаткові сили, підрозділи, а де їх взяти, як не з другої лінії оборони на окупованому лівобережжі Херсонщини, де вони відсиджуються, як шалтай-болтаї.

«Друге – ворог уже в передчуття контрнаступу українських сил оборони, намагається заманювати у пастки і розставляти ці пастки, витягуючи наші сили для наступу по тим напрямкам, де йому легше буде оборонятися. Це такий «геніальний» задум російського командування», - додає Олександр Мусієнко.

Популярні новини зараз
"Так і має бути": Vodafone запропонував українцям знижку 50%, але довелося платити вдвічі більше У мережі випливли унікальні кадри Олени Зеленської, які раніше були знищені: такими їх давно не бачили Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Томенко назвав передумови для переговорів із рф.

Також Знай.ua писав про те, що Доній пояснив, на чому має будуватися українська концепція.