Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

«Сьогодні ми бачимо реальну ситуацію, коли продаються справи. На потоці стоять продажі справ, люди попадають у в’язницю, вирок там, наприклад, 10 років, через 2 роки, коли про цей вирок забули, подають на касацію, зміщують строк і вони виходять на волю», - розповідає Георгій Біркадзе.

На його думку, передусім зараз соромно навіть дивитися в очі людям, які виявилися безпомічними у таких ситуаціях, яким неможливо сьогодні допомогти, які стали заручниками цієї ситуації. Водночас, зазначає експерт, про жодні судові реформи говорити просто неможливо, коли у нас відбувається групове зґвалтування неповнолітніх. На думку експерта, ця ситуація знову доводить, що реформи не працюють.

«А ми взагалі говоримо про те, що у нас сьогодні у країні це одна зі схем у судовій системі, де заробляють колосальні гроші? Я взагалі ставлю таке питання: ми колись почнемо переносити ці реформи з паперу у реальне життя?», - підсумовує Георгій Біркадзе.

Популярні новини зараз
"ПриватБанк" почне знімати до 225 гривень щомісяця із клієнтів: кого торкнеться з 1 червня "Так і має бути": Vodafone запропонував українцям знижку 50%, але довелося платити вдвічі більше У мережі випливли унікальні кадри Олени Зеленської, які раніше були знищені: такими їх давно не бачили Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Шейтельман прокоментував заяви про поставки Україні збідненого урану.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе розповів, чому міняють міністрів.