Про це він розповів на каналі «Дикий live».

«Слід розуміти одну таку особливість Китаю: китайські лідери завжди роблять те, що заплановано. Тобто, коли рішення вже прийняте, тільки тоді відбувається візит такого рівня. Ніколи не відбувається навпаки, ніколи лідер не їде на розвідку, ніколи не розвідується спочатку ситуація, щоб потім ухвалити рішення», - повідомив публіцист.

За словами публіциста, візит Сі Цзіньпіна до москви став декларацією вступу Китаю у світову війну. Як зазначив Олександр Новохатський, це передбачувано, що європейські лідери по-різному сприймають цей візит.

«Але це все-таки знак того, що старого світу, старих відносин уже не буде», – заявив Олександр Новохатський.

Популярні новини зараз
Колишній нардеп Олександр Онищенко "зависає" у Москві Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня Кому доведеться добровільно відмовитися від соцвиплат Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Олександр Кочетков розповів, коли росія отримає допомогу від Китаю: «Сьогодні вирішили – завтра нічого не прилетіло».

Також Знай.ua повідомляв, що політтехнолог Борис Тизенгаузен розповів про роль Китаю у розміщенні ядерної зброї на території Білорусі: «Дві версії».